JASEŁKA PT. ,, GÓRALSKA KOLĘDA" W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. DYWIZJONU 303 W MAŁKACH

      W dniu 21 grudnia 2020 r. dzieci z oddziału „0” Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 303 w Małkach zaprezentowały Jasełka pt. „Góralska Kolęda”, przygotowane pod przewodnictwem Pani Hanny Dec i Pani Marzeny Kopczyńskiej. Z powodu koronawirusa nie mogliśmy wszyscy zobaczyć ich na żywo, natomiast dzięki uprzejmości Państwa Majkowskich Jasełka zostały profesjonalnie nakręcone i udostępnione na naszej stronie szkoły w Małkach. W jasełkach w stylu góralskich brali udział nasi mali Parafianie. Jasełka to tradycyjne Bożonarodzeniowe przedstawienie, które daje dzieciom możliwość sprawdzenia się w roli małych aktorów. W całej Polsce, w okresie od Bożego Narodzenia do święta Matki Boskiej Gromnicznej, wystawiane są widowiska jasełkowe.

Zapraszamy do obejrzenia przedstawienia jasełkowego:

Galeria zdjęć:

Zdjęcia udostępnione ze strony szkoły w Małkach:

 

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u