SKORZYSTAJMY ZE ŚRODKÓW MASOWEGO PRZEKAZU: TRANSMISJI MSZY W TELEWIZJI I INTERNECIE, WIADOMOŚCI NA STRONIE PARAFIALNEJ, RELIGIJNYCH STRON INTERNETOWYCH I FILMÓW. WIELE INFORMACJI UBOGACAJĄCYCH NASZE ŻYCIE DUCHOWE MOŻEMY ZNALEŹĆ W INTERNECIE.

        Jasna Góra: codzienna Msza Święta o ustanie epidemii koronawirusa o godz. 20.00. Transmisja dostępna będzie na kanale YouTube dostępnym na stronach internetowych: www.jasnagóra.pl i www. episkopat.pl. Od poniedziałku do piątku ta Msza Święta transmitowana będzie także w TVP3.

        Przez wstawiennictwo Królowej Polski błagajmy Boga o zmiłowanie nad nami – wzywa przeor Jasnej Góry o. Marian Waligóra. Od dziś o godz. 20.00 w Sanktuarium Jasnogórskim odprawiana będzie dodatkowa Msza Święta o ustanie epidemii koronawirusa przed Cudownym Obrazem Matki Bożej.

Więcej informacji na https://jasnagora.pl/

Przez wstawiennictwo Królowej Polski błagajmy Boga o zmiłowanie nad nami – wzywa przeor Jasnej Góry o. Marian Waligóra. Od dziś o godz. 20.00 w Sanktuarium Jasnogórskim odprawiana będzie dodatkowa Msza Święta o ustanie epidemii koronawirusa przed Cudownym Obrazem Matki Bożej.

 

     W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz stosując się do rozporządzeń organów państwowych z 13 marca br., które ograniczyły liczbę uczestników zgromadzeń do 50 osób, w tej wyjątkowej sytuacji, proszę biskupów diecezjalnych o wydanie decyzji, aby podczas każdej Mszy Świętej i nabożeństw wewnątrz kościoła mogło przebywać maksymalnie 50 osób – napisał w specjalnym komunikacie Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.

Więcej informacji na:

https://episkopat.pl/przewodniczacy-episkopatu-stosujmy-sie-rozporzadzenia-organow-panstwowych-by-na-mszy-sw-w-kosciolach-przebywalo-do-50-osob

WAŻNE:

     Skorzystajmy ze środków masowego przekazu. To są nasze rekolekcje duchowe w domu przez 2 razy MM. Pierwsze M to modlitwa poprzez odmawianie różańca w swoich rodzinach, czytanie i rozważanie Pisma Świętego. Drugie M to miłość do drugiego człowieka poprzez wzajemną pomoc i wsparcie w obliczu epidemii.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u