WAŻNY KOMUNIKAT ODNOŚNIE UROCZYSTOŚCI WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH!

Drodzy Parafianie!

Jutro obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych.

W związku z obostrzeniami sanitarnymi modlitwy za zmarłych odbędą się tylko w kościele po każdej Mszy Świętej. Pamiętajmy też o limitach osób, które mogą przebywać w świątyniach: w Małkach 17 osób i w Mszanie 35 osób.

Dzisiejsza Msza Święta wieczorna o 18.00 też już będzie odprawiona z Uroczystości Wszystkich Świętych. Odprawię także Mszę Świętą dziś zaraz po różańcu w Małkach około 16.45. Jutro Msze Święte: w Małkach o 8.00 i  9.30, w Mszanie o 8.00. 9.30. 11.30 i 17.00.

Pamiętajmy o modlitwach za zmarłych w naszych domach, proszę o obejrzenie transmisji Mszy Świętej także w swoich miejscu zamieszkania. Proszę też o modlitwę w intencji Ojczyzny.

Jutrzejsza Msza Święta o 11.30 z Mszana będzie transmitowana na naszym parafialnym Facebooku.  

Pamiętam w modlitwie o całej parafii – ks. Sławomir Witkowski

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u