Bardzo ważna informacja ks. proboszcza!

Komunikat w sprawie uczestniczenia w niedzielnej Mszy Św.

Drodzy Parafianie!

     W związku z tym, że od soboty znajdujemy się w tzw. czerwonej strefie będą nas obowiązywały nowe obostrzenia dotyczące ilości osób, które mogą przebywać w kościele i kaplicy. I tak w kaplicy w Małkach może przebywać 17 osób, a w kościele w Mszanie 35.

Ponieważ gości u nas ks. Marek Kowalkowski to w najbliższą niedzielę zostaną u nas odprawione dodatkowe Msze Święte: o godz. 7.00 i 11.30  w Małkach oraz o godz. 7.00 w Mszanie.

Bardzo proszę, aby skorzystać z tych możliwości. Szczególnie proszę osoby, które chodzą na Mszę Świętą o 8.00 rano do Mszana, aby część przyszła teraz na godz. 7.00. Podobnie proszę uczynić w Małkach. Przypominam też o dyspensie od uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii i proszę o obejrzenie transmisji Mszy Świętej w telewizji.

Zachęcam Was także bardzo, Czcigodni Parafianie, do osobistej modlitwy, szczególnie różańcowej.

Z pamięcią w modlitwie o całej parafii

Ks. Sławomir Witkowski

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u