PARAFIANIE NA REKOLEKCJACH PROWADZONYCH PRZEZ OJCA JÓZEFA WITKO

    W dniach 7-9 lutego 2020 r. w Toruniu odbyły się rekolekcje charyzmatyczne: „Uzdrowienie przez Słowo Boże” prowadzone przez Katolickie Stowarzyszenie Ewangelizacyjne „Posłanie”. Rekolekcjom przewodził ojciec Józef Witko OFM. Naszą parafię w Toruniu na spotkaniu z duchownym reprezentowała grupa osób: przedstawiciele ruchu Focolare, lektorzy, katecheci i sympatycy naszej parafii: p. Magdalena Zakrzewska, Marzena Kopczyńska, Anna Glabiszewska, Kinga Sokołowska, Jolanta Badaczewska, Anna Wardzyńska, Zuzanna Wardzyńska, Piotr Mazur, Wiesława Trzebiatowska, Anna Kowalska, Urszula Zielińska, Iwona Piotrowska, Halina Konczalska, Anna Slodowska, Hanna Rutkowska, Bożena Konczalska. Ojciec Józef Witko OFM franciszkanin, kaznodzieja i uczestnik ruchu charyzmatycznego, od kilkunastu lat sprawuje Msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Każdego roku uczestniczy w nich kilkadziesiąt tysięcy osób. Autor wielu książek, w tym: „Uzdrawiająca moc Ducha Świętego”, „Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną” i „Pan jest z Tobą, dzielny wojowniku”.

Poniżej program rekolekcji pt.: Uzdrowienie przez słowo Boże:
Piątek
17:00 – modlitwa uwielbienia
17:30 – konferencja I
18:15 – kolacja
19:00 – Msza św. – konferencja II
20:30 – adoracja Najświętszego Sakramentu
Sobota
08:30 – Modlitwa różańcowa
09:00 – modlitwa uwielbienia
09:30 – konferencja III
10:30 – kawa/herbata
11:30 – Msza św. – konferencja IV
13:00 – obiad
15:00 – koronka do Bożego Miłosierdzia
15:15 – konferencja V
16:00 – kawa/herbata
17:00 – konferencja VI
18:00 – kolacja
19:00 – Modlitwa o uzdrowienie
Niedziela
08:30 – Modlitwa uwielbienia
09:00 – konferencja VII
10:00 – kawa/herbata
11:00 – Msza św. – konferencja VIII

13:00 – obiad

Galeria zdjęć i film z rekolekcji:


U Boga wszystko jest możliwe!
Uzdrowienie wewnętrzne - świadectwo
     Świadectwo mojego uzdrowienia wewnętrznego dokonało się w czasie Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu poczułam dobroć i siłę Pana Boga. Wśród próśb, które zanosiłam do Boga za moich bliskich była również ta o łaskę mojego uzdrowienia wewnętrznego. Prośba została wysłuchana. Wcześniej moje życie było wielką ciemnością, straciłam chęć do istnienia. Odwróciłam się od Boga i do wielu ludzi czułam ogromną nienawiść. Moja modlitwa była bardzo sceptyczna, chodziłam do Kościoła bardziej z przyzwyczajenia niż z wewnętrznej potrzeby. Bardzo rzadko przystępowałam do sakramentów. Po Mszy św. o uzdrowienie i uwolnienie o wiele bardziej zbliżyłam się do Boga. Chwała Tobie Panie za najpiękniejszą rzecz, która mogła mnie w życiu spotkać. ( fragm. świadectwa ludzi z rekolekcji ).

Zdjęcia i filmiki przekazała p. Marzena Kopczyńska.

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u