DOMOWY KOŚCIÓŁ. ŚWIADECTWO KLAUDII I BARTŁOMIEJA

       Dnia 5 stycznia 2020 r. parafię Mszano odwiedziło małżeństwo Klaudia i Bartłomiej Niedbalscy z Brodnicy. Od roku należą do Domowego Kościoła, kręgu, który założył ks. Sławek. Klaudia i Bartek na Mszy Św. o godz. 11.30 w kościele parafialnym zachęcali zgromadzonych wiernych do utworzenia kolejnego kręgu w naszej parafii. Małżeństwem sakramentalnym są od 3 lat i we wspólnocie wspaniale się odnajdują.       Poszukiwaliśmy ruchu, w który moglibyśmy się zaangażować wspólnie razem, który będzie pogłębiać nie tylko naszą indywidualną relację z Bogiem, ale także będzie wspomagać budowanie naszej miłości i jedności małżeńskiej. Domowy Kościół dąży do odnowy życia małżeńskiego i rodzinnego poprzez zachęcanie do stałego codziennego życia Słowem Bożym i życia modlitwą jako osobistego spotkania z Chrystusem. Postawa służby członków ruchu ma nakłaniać do dzielenia się otrzymanymi darami w małżeństwie, rodzinie i wobec innych ludzi. Staramy się często czytać Pismo Św. i z niego czerpać siły oraz natchnienie do życia i pracy.

Domowy Kościół pomaga w przeżywaniu miłości małżeńskiej i dlatego można powiedzieć, że MY MAŁŻONKOWIE KOCHAMY SIĘ TAK, JAKBYŚMY SIĘ DOPIERO POZNALI”. Więcej informacji o Domowym Kościele rejon Brodnica na http://dk-rejonbrodnica.pl/index.php/galeria/

Relację ze spotkania przedstawiają zdjęcia i filmik:

Są ludzie, z którymi od pierwszej chwili
znajdujesz wspólny język.
A potem bez względu na upływ czasu,
dzielące was kilometry
albo dni milczenia wystarczy, jedno
spojrzenie

i znów

rozumiecie się bez słów.

SĄ TACY LUDZIE...

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u