ZBIERAMY FANTY NA LOTERIĘ :-)

Parafia Mszano podobnie jak w ubiegłych latach podczas „Festynu Parafialnego”, w tym roku, w dniu 12 sierpnia 2018 r. organizuje „WIELKĄ LOTERIĘ FANTOWĄ”.
        Dochód z loterii przekazywany jest na subkonto parafialne, którego nadrzędnym celem jest budowa nowej kaplicy w Małkach.
„WIELKA LOTERIA FANTOWA” cieszy się co roku bardzo dużym powodzeniem, dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie FANTÓW NA LOTERIĘ. Mogą to być np. gadżety firmowe, książki, bajki, gry planszowe, puzzle, artykuły papiernicze, maskotki, wyroby rękodzielnicze, artykuły gospodarstwa domowego, akcesoria sportowe, przedmioty artystyczne, rękodzieło lub inne rzeczy, przedmioty czy usługi, które ucieszą uczestników loterii.
Fanty zbieramy do piątku ( 10 sierpnia 2018 roku  ). – Fanty są bardzo fajne i co roku przyciągają setki osób, bo to one głównie nabywają losy. W tamtym roku jeden los kosztował 5 zł. Teraz jego cena będzie wynosiła również 5 zł.
         Dochód z ubiegłorocznej loterii wyniósł 4000 zł. Impreza spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem i także i w tym roku fundusze zostaną przeznaczone na budowę nowej, wyjątkowej, drewnianej  świątyni, przyszłej perełki polskiego krajobrazu, w której wnętrzu będzie unosił się zapach lasu.

UWAGA!!! Jeśli posiadasz w domu jakieś przedmioty, których nie używasz od "nowego" (np. nietrafiony prezent itp.) i nie masz co z nimi zrobić, przynieś je do  wyznaczonych osób.  Podczas festynu odbędzie się licytacja bardziej wartościowych fantów. Niektóre fanty będzie można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie.
Osoby, które chciałyby przekazać fanty, mogą je przekazać na plebanię ( ks. Sławomir Witkowski  - nr tel. 601 830 517  lub do p. Grzegorza Załęskiego – sołtysa wsi Małki – nr tel. 788 946 987.
          Wyrażając przekonanie, że nasza prośba spotka się ze zrozumieniem, pragniemy z góry podziękować za przychylność i podarowane fanty.

Adm.