CZAS WAKACJI...ŻYCZYMY WSZYSTKIM WSPANIAŁEGO I RADOSNEGO ODPOCZYWANIA...

        Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Wszystkim uczniom i ich rodzicom, a także nauczycielom i pracownikom szkół, życzymy, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Św. Augustyn mawiał: Świat jest książką i Ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę. A zatem starajmy się dostrzec świat wokół nas na nowo: ludzi i miejsca. Niech Bóg czuwa nad podróżującymi. Poznawajmy piękno Boga w pięknie stworzonego świata!

Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień. Nawzajem obdarzajmy się życzliwością i dobrem. Wzajemna miłość i szacunek niech będą potwierdzeniem naszej wiary.

Życzymy udanego wypoczynku, pogłębienia więzi z Panem Bogiem, nabrania sił duchowych i fizycznych, owocnego czasu dla siebie i najbliższych, a także wzmocnienia w sobie przekonania o wartości i potrzebie pełnienia misji dobrego chrześcijanina.

 Dla chrześcijanina nie ma czasu wolnego od Pana Boga. Zresztą to chyba najlepsze, co może się nam trafić, to właśnie spotkać Boga na naszych wakacyjnych drogach i tego Wam z całego serca życzymy!
Wszystkim, na wakacje życzymy Szczęść Boże.

       Wasi Duszpasterze:
       ks. proboszcz Sławomir Witkowski
    ks. Jan Żymant

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u