WIDEO KOMENTARZ NA WIELKI POST - PRZESTAŃ SIĘ MARTWIĆ GŁUPOTAMI I ZACZNIJ ŻYĆ - ŚP. KS. PIOTR PAWLUKIEWICZ

Rekolekcje wielkopostne odbędą się w naszej parafii od niedzieli 6 marca do wtorku 8 marca 2022 r. 

W niedzielę 6 marca pierwsza Msza Święta zostanie odprawiona w Małkach już o godz. 7.00, później o 8.00 i 9.30 w Mszanie, dalej o 10.30 w Małkach i o 11.30 w Mszanie. 

Chciałbym Was, Drodzy Parafianie, zaprosić do tego, byśmy podjęli w naszej parafii,  dobrowolnie, 40-dniowy post od słodyczy, kawy lub innych używek, a w każdy piątek Wielkiego Postu proszę chętnych  o post o chlebie i wodzie. Uczyńmy to w intencji własnego nawrócenia, ale też za innych, którzy bardzo łaski Bożej potrzebują. Niech będzie to też nasza duchowa ofiara w intencji pokoju na Ukrainie i na świecie - ks. Sławomir Witkowski

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u