WESPRZYJ BUDOWĘ KAPLICY W MAŁKACH KUPUJĄC CEGIEŁKI!

Na rzecz budowy nowego Domu Bożego można nabyć cegiełki o różnych kwotach.

Poniżej galeria cegiełek, które można nabyć:

Dziękujemy za dotychczasowe wspieranie dzieła budowy naszej świątyni w Małkach. Budowa kościoła parafialnego to wspólne dobro, budujemy dom modlitwy, w którym będziemy spotykać się z Panem, kształtować nasze życie wiary. Niech każdy czuje się zaproszony do tego dzieła. Przez modlitwę, pracę i ofiarę.

Dziękujemy za każde dobro, okazane serce i wsparcie materialne na rzecz budowy i zapewniamy o modlitwie.

ks. Proboszcz i Rada Parafialna

Cegiełki można nabyć w biurze parafialnym lub u p. Grzegorza Załęskiego,  p. Bernadety Bolewskiej lub u radnych parafialnych. Cegiełki będą także do nabycia na kolędzie.

Dodatkowych informacji na temat możliwości nabycia cegiełek przez Darczyńców udziela ks. proboszcz Sławomir Witkowski - tel. 601830517