ŚWIĄTECZNIE ROZŚPIEWANA KLASA PIĄTA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. DYWIZJONU 303 W MAŁKACH

     Tradycyjne kolędy i pastorałki oraz popularne piosenki bożonarodzeniowe rozbrzmiewały w środę (18.12) na lekcji muzyki w klasie piątej na terenie Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 303 w Małkach. Szkołę odwiedził  proboszcz parafii Mszano ks. Sławomir Witkowski. Na początku spotkania uczniowie zostali zapoznani z techniką grania na gitarze. Następnie wszyscy razem zaśpiewali bożonarodzeniowe utwory przy akompaniamencie gitary ks. Sławomira. Ks. proboszcz gra na gitarze i śpiewa od młodości. Współprowadzi również chór parafialny. Wspólnie spędzony czas upłynął w miłej i radosnej atmosferze nadchodzących świąt. Spotkanie zorganizowała Pani Beata Klonowska.

Galeria zdjęć i fragment wspólnego śpiewania kolęd:

Beata Maria Klonowska

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u