POŚWIĘCENIE I WRĘCZENIE KSIĄŻECZEK DZIECIOM PRZYGOTOWUJĄCYM SIĘ DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ

          Od niedzieli 3 grudnia 2017r. do wtorku 5 grudnia trwały w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które prowadził  ks. Szymon Chachulski, proboszcz parafii w Dębowej Łące. Msze Święte z naukami odbyły się o godz. 6.30 i 18.00 w Mszanie oraz o 16.30 w Małkach.  W kazaniu skierowanym do licznie zgromadzanych dzieci ks. Szymon mówił o bardzo wielkim  znaczeniu i owocności codziennej modlitwy. Dzieci przed pierwszą komunią św. na Mszy Świętej 5 grudnia o 18.00 miały poświęcone modlitewniki. Książeczki dzieci otrzymały  z rąk ks. proboszcza Sławomira Witkowskiego.
                                         

                                                Odpowiedział im Jezus:
             "Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął;
              a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie" (J 6,35)

FILM, ZDJĘCIA - ADMINISTRATOR

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u