CZUWANIE NASZEJ PARAFII W INTENCJI NOWEGO BISKUPA TORUŃSKIEGO -  KSIĘDZA BISKUPA WIESŁAWA ŚMIGLA

     W dniu 09.12.2017 r. w kościele pw. Ducha Świętego odbyło się czuwanie w intencji nowego biskupa toruńskiego ks. bp. Wiesława Śmigla. Modlitwę zorganizowało Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Toruńskiej, a uczestniczyli w niej przedstawiciele większości wspólnot parafialnych, w tym grupa Skautów Króla z naszej parafii. Czuwanie rozpoczęło się od modlitwy uwielbienia, przeplatanej śpiewami. Następnie diecezjalny duszpasterz młodzieży ks. Artur Szymczyk poprowadził rozmowę, w której nowy ksiądz biskup odpowiadał na pytania młodzieży. Zgromadzeni na czuwaniu odmówili dziesiątkę różańca w intencji bp. Wiesława Śmigla. Spotkanie zakończyło się Mszą Świętą, której przewodniczył ks. Artur Szymczyk, homilię wygłosił ks. Dawid Wasilewski. Zgromadzeni licznie kapłani odprawiali Mszę Świętą w intencji ks. bp. Wiesława Śmigla.

AUTOR TEKSTU I ZDJĘĆ - P. JUSTYNA KANIECKA 

ADMINISTRATOR

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u