ZAPROSZENIE NA CZUWANIE PRZED INGRESEM BISKUPA WIESŁAWA ŚMIGLA

Udostępnione ze strony:

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Toruńskiej KOTWICA oraz Diecezjalna Rada Ruchów i Stowarzyszeń Diecezji Toruńskiej zapraszają na czuwanie w intencji bpa Wiesława Śmigla.

„Stałem się wszystkim dla wszystkich…” (1 Kor 9, 22) pod takim hasłem odbędzie się czuwanie w intencji bpa Wiesława Śmigla poprzedzające uroczysty ingres do toruńskiej katedry.

Czuwanie odbędzie się 9 grudnia 2017 r. w kościele akademickim pw. Ducha Świętego na Starym Rynku w Toruniu.

Modlitewne spotkanie rozpocznie się o godz. 18 i zakończy Mszą św. o godz. 20.00.

Bp Wiesław Śmigiel z radością przyjął zaproszenie na czuwanie i zakładamy jego obecność na tym modlitewnym spotkaniu. W tym dniu Ksiądz Biskup obchodzi również swoje imieniny, stąd mamy nadzieję, że spotkanie to oprócz okazji do polecania łasce Pana osoby i posługi nowego pasterza naszej diecezji, będzie także okazją do złożenia Księdzu Biskupowi życzeń imieninowych.Zachęcamy do licznego udziału młodzież, członków wszystkich wspólnot, ruchów i stowarzyszeń naszej diecezji oraz kapłanów i osoby konsekrowane.

NASZA PARAFIA BĘDZIE UCZESTNICZYŁA W TYM WAŻNYM WYDARZENIU.

Znalezione obrazy dla zapytania biskup wiesław śmigiel