Niech informacje oraz aktualności z życia parafii pomogą wszystkim radować się wspaniałym religijnym życiem naszej wspólnoty.

 Nowy Rok Liturgiczny 2018 / 2019  


 

ŻYCZENIA WIELKANOCNE


Drogim naszym parafianom, miłym gościom, odwiedzającym naszą stronę internetową, składam najlepsze życzenia wielkanocne. Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzę, aby Święta Wielkanocne przyniosły Wam radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Przeżywając razem z Wami Wielkanocną radość, życzę dużo zdrowia, łask, pokoju i nadziei.

Radosnego Alleluja!

Ks. proboszcz Sławomir Witkowski wraz z całą służbą liturgiczną parafii.

 

 

 

 

- Parafia pw. Sw. Bartlomieja Apostola w Mszanie

stat4u